KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 08.01.2026. |
| Dimenzije | 163.3 x 78.3 x 8.3 mm |
| Težina | 206 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Victus 2), plastika ojačana vlaknima stražnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 1.5m za 30 min) |
| Tip ekrana | AMOLED, 68B boja, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR10+, Dolby Vision, 3200 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,83 inča, 114,5 cm2 (~89,6% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 2772 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~447 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×2.7 GHz Cortex-A720 & 3×2.4 GHz Cortex-A720 & 4×1.8 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 810 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.6, 24mm (širokougaoni), 1/1.55", 1.0µm, PDAF, OIS / 8 MP, f/2.2, 15mm, 120° (ultraširokougaoni) |
| Video (zadnja kamera) | 2160p |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.2, (širokougaoni), 1/3.6" |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (Dolby Atmos) |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 ili 6e, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor blizine |
| Baterija | 6.500 mAh |
| Punjenje | 100W žičano (100% za 40 min) / 22.5W reverzno žičano |
| Boje | Crna, zelena, srebrna |
| Modeli | 2510EPC8BG |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!