KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 17.11.2021. |
| Dimenzije | 161,8 x 74,7 x 8,5 mm |
| Težina | 192 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,67 inča, 108,1 cm 2 (~89,5% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2376 piksela (~391 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, Magic UI 4.2 |
| Procesor | Android 11, Magic UI 4.2 |
| CPU | Android 11, Magic UI 4.2 |
| GPU | Android 11, Magic UI 4.2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.9, 26 mm (široki), 1/1.7", PDAF 8 MP, f/2.4, 120˚, 17 mm (ultraširoki) 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, ( dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4300 mAh |
| Punjenje | 66W ožičen, 40% za 10 min (oglašeno) |
| Boje | Midnight Black, Space Silver, Deep Sea Blue |
| Modeli | NTN-L22, NTN-LX1, NTN-LX3 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!