KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2018
Težina uređaja: 142 g
Dijagonala ekrana: 5,45 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 / 1 GB
Interna memorija: 16 GB
CPU takt max.: 1,50 GHz
Zadnja kamera: 13 MP
Selfi kamera: 5 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 3.020 mAh
Brzina punjenja: 3.020 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2018 |
| Dimenzije | 146,5 x 70,9 x 8,3 mm |
| Težina | 142 g |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | LCD |
| Veličina | 5,45 inča, 76,7 cm 2 (~73,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1440 piksela, omjer 18:9 (~295 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), EMUI 8.1 |
| Procesor | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| CPU | Četvorojezgreni 1,5 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 16GB 2GB RAM, 16GB 1GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, LED blic (globalno) 24 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm (Kina) |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, LED blic (globalno) 24 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm (Kina) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Senzori | Akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Ion 3020 mAh |
| Punjenje | Li-Ion 3020 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Crna, zlatna, plava |
| Modeli | DUA-TL00, DUA-L22, DUA-L12, DUA-AL00, DUA-LX3 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!