KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2021
Težina uređaja: 325 g
Dijagonala ekrana: 8,00 "
Rezolucija ekrana: 800 px
Radna memorija (RAM): 3 GB
Interna memorija: 32 GB
CPU takt max.: 2,30 GHz
Zadnja kamera: 5 MP (f/2.2.)
Selfi kamera: 2 MP (f/2.4)
Kapacitet baterije: 5.100 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 07.05.2021. |
| Dimenzije | 199,7 x 121,1 x 8,5 mm |
| Težina | 325 g |
| SIM | Nano-SIM |
| Tip | IPS LCD, 300 nita (tip) |
| Veličina | 8,0 inča, 185,6 cm 2 (~76,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 800 x 1280 piksela, omjer 16:10 (~189 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Magic UI 4.0, bez Google Play usluga |
| Procesor | Mediatek MT8768T Helio P22T |
| CPU | Octa-core (4×2,3 GHz Cortex-A53 i 4×1,8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 32GB 3GB RAM |
| Zadnja kamera | 5 MP, f/2.2, AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 2 MP, f/2.4 |
| Video (prednja kamera) | 2 MP, f/2.4 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS (A-GPS samo za LTE model) |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Akcelerometar |
| Baterija | Li-Po 5100 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Tamno plava |
| Modeli | KOB2-W09HN |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!