KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 25.10.2022. |
| Dimenzije | 162,4 x 75,5 x 7,4 mm |
| Težina | 184 g (6,49 oz) |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | OLED, 1B boja, 90Hz |
| Veličina | 6,67 inča, 107,4 cm 2 (~87,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~395 ppi gustina) |
| Operativni sistem | EMUI 12, bez Google Play usluga |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 680G 4G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Cortex-A73 i 4×1,9 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.9, 27 mm (široko), PDAF 8 MP, f/2.2, 112˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, kompas, blizina (ultrazvuk) |
| Baterija | Li-Po 4500 mAh |
| Punjenje | 66W ožičen 5W obrnuto ožičen |
| Boje | Starry Silver, Mint Green, Starry Black |
| Modeli | BNE-LX1, BNE-LX3 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!