KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2019 |
| Dimenzije | 164,3 x 76,7 x 7,9 mm |
| Težina | 183 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | Super AMOLED |
| Veličina | 6,7 inča, 108,4 cm 2 (~86,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~393 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 11, One UI 3.1 |
| Procesor | Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 (11 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Kryo 460 Gold i 6×1,7 GHz Kryo 460 Silver) |
| GPU | Adreno 612 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 32 MP, f/1.7, 26 mm (široka), 1/2.8", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.2, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/240fps |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Koraljna, plava, crna, bijela |
| Baterija | Li-Po 4500 mAh |
| Punjenje | 25W ožičen |
| Boje | Koraljna, plava, crna, bijela |
| Modeli | SM-A705F, SM-A705FN, SM-A705GM, SM-A705MN, SM-A7050, SM-A705W, SM-A705YN, SM-A705X, SM-A705U |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!