KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 21.08.2020 |
| Dimenzije | 161,6 x 75,2 x 8,3 mm |
| Težina | 192 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), plastična zadnja strana |
| SIM | Nano-SIM i eSIM ili Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | Super AMOLED Plus, HDR10+ |
| Veličina | 6,7 inča, 108,4 cm 2 (~89,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~393 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 13, One UI 5 |
| Procesor | Exynos 990 (7 nm+) – Global Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G+ (7 nm+) – SAD |
| CPU | Octa-core (2×2,73 GHz Mongoose M5 i 2×2,50 GHz Cortex-A76 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) – Globalni osmojezgarni (1×3,0 GHz Kryo 585 i 3×2,42 GHz Cortex-A77 i 4×1. 80 GHz Cortex-A55) – SAD |
| GPU | Mali-G77 MP11 – Global Adreno 650 – SAD |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | |
| Video (zadnja kamera) | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo snimanje zvuka, gyro-EIS & OIS |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3.2", 1.22 µm, Dual Pixel PDAF |
| Video (prednja kamera) | Dvostruki video poziv, Auto-HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 3.2, OTG |
| Senzori | Mystic Green, Mystic Bronze, Mystic Grey, Mystic Red, Mystic Blue |
| Baterija | Li-Ion 4300 mAh |
| Punjenje | 25W žično, PD3.0 15W bežično (Qi/PMA) 4,5W obrnuto bežično |
| Boje | Mystic Green, Mystic Bronze, Mystic Grey, Mystic Red, Mystic Blue |
| Modeli | SM-N980F, SM-N980F/DS |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!