KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 02.06.2022 |
| Dimenzije | 163,7 x 75,3 x 8,9 mm |
| Težina | 192 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | PLS LCD |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~82,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | Exynos 850 (8nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Cortex-A55 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM, 32GB 3GB RAM, 32GB 4GB RAM, 64GB 3GB RAM, 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 3GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 123˚ (ultraširoko), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (makro ) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.2, (široko), 1/3.1", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, bijela, plava, crvena |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Crna, bijela, plava, crvena |
| Modeli | SM-A217F, SM-A217F/DS, SM-A217F/DSN, SM-A217M, SM-A217M/DS, SM-A217N |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!