KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2019
Težina uređaja: 142 g
Dijagonala ekrana: 5,00 "
Rezolucija ekrana: 540 px
Radna memorija (RAM): 1 GB
Interna memorija: 8 / 16 GB
CPU takt max.: 1,60 GHz
Zadnja kamera: 5 MP (f/1.9.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 2.600 mAh
Brzina punjenja: 2.600 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.04.2019 |
| Dimenzije | 141,6 x 71 x 9,1 mm |
| Težina | 142 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | PLS LCD |
| Veličina | 5,0 inča, 68,9 cm 2 (~68,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 540 x 960 piksela, omjer 16:9 (~220 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.0 Oreo (Go izdanje) |
| Procesor | Exynos 7870 Octa (14 nm) |
| CPU | Octa-core 1,6 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T830 MP1 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 8GB 1GB RAM, 16GB 1GB RAM |
| Zadnja kamera | 5 MP, f/1.9, AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Crna, plava, crvena, zlatna |
| Baterija | Li-Ion 2600 mAh |
| Punjenje | Li-Ion 2600 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Crna, plava, crvena, zlatna |
| Modeli | SM-A260F, SM-A260G |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!