KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2019
Težina uređaja: 163 g
Dijagonala ekrana: 6,22 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 / 3 GB
Interna memorija: 16 / 32 GB
CPU takt max.: 1,60 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/1.9.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 3.400 mAh
Brzina punjenja: 3.400 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.02.2019 |
| Dimenzije | 155,6 x 75,6 x 7,7 mm |
| Težina | 163 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | PLS LCD |
| Veličina | 6,22 inča, 96,6 cm 2 (~82,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1520 piksela, omjer 19:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 12 |
| Procesor | Exynos 7870 Octa (14 nm) |
| CPU | Octa-core 1,6 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T830 MP1 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 16GB 2GB RAM, 32GB 3GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.9, 27 mm (široki), 1/3.1", 1.12 µm, PDAF 5 MP, f/2.2, 12 mm (ultraširoki) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.0, 32 mm (normalno) |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Senzori | Okeansko plava, ugljeno crna |
| Baterija | Li-Ion 3400 mAh |
| Punjenje | Li-Ion 3400 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Okeansko plava, ugljeno crna |
| Modeli | SM-M105F, SM-M105G, SM-M105Y, SM-M105M |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!