KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2019 |
| Dimenzije | 165,2 x 76,5 x 9,3 mm |
| Težina | 220 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 6), aluminijumski okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | Super AMOLED |
| Veličina | 6,7 inča, 108,4 cm 2 (~85,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~393 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 10, One UI 2.0 |
| Procesor | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Kryo 470 Gold i 6×1,8 GHz Kryo 470 Silver) |
| GPU | Adreno 618 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/2.0, 26 mm (široki), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm TOF 3D, f/1.2, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps (gyro-EIS), 720p@480fps |
| Prednja kamera | Motorizirani iskačući rotirajući modul glavne kamere |
| Video (prednja kamera) | LED blic, HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Angel Gold, Ghost White, Phantom Black |
| Baterija | Li-Po 3700 mAh |
| Punjenje | 25W ožičen |
| Boje | Angel Gold, Ghost White, Phantom Black |
| Modeli | SM-A805F, SM-A8050, SM-A805X, SM-A805N |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!