KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | |
|---|---|
| Datum objave | 27. juna 2023 |
| Dimenzije | Rasklopljen: 158,7 x 139,7 x 5,8 mm |
| Težina | 283 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus) (preklopljena), plastična prednja strana (rasklopljena), staklena zadnja (Gorilla Glass Victus), aluminijumski okvir |
| SIM | Nano-SIM i eSIM |
| Tip | Sklopivi OLED, 120Hz, HDR10+, 1000 nita (HBM), 1450 nita (vrh) |
| Veličina | 7,6 inča, 183,3 cm 2 (~82,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1840 x 2208 piksela (~378 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus 5 |
| Operativni sistem | Android 13, nadogradiv na Android 14 |
| Procesor | Google Tensor G2 (5 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,85 GHz Cortex-X1 i 2×2,35 GHz Cortex-A78 i 4×1,80 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G710 MP7 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.7, 25 mm (široko), 1/2", 0.8µm, Dual Pixel PDAF, Laser AF, OIS 10.8 MP, f/3.1, 112mm (telefoto), 1/3.1", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 5x optički zum 10,8 MP, f/2,2, 121˚, (ultrawide) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bitni HDR |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, 24 mm (široka), 1/4", 1,12 µm Poklopna kamera: 9,5 MP, f/2,2, 24 mm (široka), 1,22 µm, Dual Pixel PDAF |
| Video (prednja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 3.2, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar |
| Baterija | Li-Po 4821 mAh |
| Punjenje | Žičani, PD3.0 bežični |
| Boje | Porcelan, opsidijan |
| Zaštita | IPX8 vodootporan |
| Modeli | G9FPL |








Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!