KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2019
Težina uređaja: 166 g
Dijagonala ekrana: 6,10 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 / 3 GB
Interna memorija: 16 / 32 / 64 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/2.2.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 4.000 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Realme |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2019 |
| Dimenzije | 154,3 x 73,7 x 8,5 mm |
| Težina | 166 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,1 inča, 91,3 cm 2 (~80,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1560 piksela, omjer 19,5:9 (~282 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), ColorOS 6 Lite |
| Procesor | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| CPU | Octa-core 2,0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 16GB 2GB RAM, 32GB 2GB RAM, 32GB 3GB RAM, 64GB 3GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/2.2, 1/3.1", 1.12µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.0, 1/5", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | Li-Po 4000 mAh |
| Boje | Dijamant crni, dijamant plavi, dijamant safir, dijamant rubin |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!