KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 193 g
Dijagonala ekrana: 6,50 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 GB
Interna memorija: 32 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 8 MP (f/2.0.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2.)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 5.000 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 14.02.2023. |
| Dimenzije | 164 x 75,6 x 8,9 mm |
| Težina | 193 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | TFT LCD |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~82,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12 (Go izdanje) |
| Procesor | Mediatek MT6762 Helio G25 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Cortex-A53 i 4×1,5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM |
| Zadnja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko), AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Izlazak sunca narandžasta, oceansko plava, ponoćna crna |
| Modeli | VNA-LX2 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!