KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2024
Težina uređaja: 199 g
Dijagonala ekrana: 6,68 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 8 GB
Interna memorija: 256 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 50 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.1.)
Kapacitet baterije: 6.000 mAh
Brzina punjenja: 44 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Vivo |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2024. |
| Dimenzije | 165,7 x 76 x 8 mm |
| Težina | 199 g |
| Ekran | IPS LCD, 120Hz, 1000 nita (vrh) |
| Veličina | 6,68 inča, 107,2 cm 2 (~85,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1612 piksela, omjer 20:9 (~264 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 14, Funtouch 14 |
| Procesor | Qualcomm SM4450 Snapdragon 4 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A78 i 6×1,95 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 613 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.1, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | 6000 mAh |
| Punjenje | 44W ožičen |
| Boje | Okeansko plava, tamno zelena |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!