KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 14.05.2025. |
| Dimenzije | 162 x 77,3 x 7,2 mm |
| Težina | 180 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus+), plastični okvir, staklena zadnja strana (Gorilla Glass Victus+) |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | Super AMOLED+, 120Hz |
| Tip ekrana | 6,74 inča, 111,5 cm² ( ~89,0% odnos ekrana i tijela) |
| Veličina | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (gustoća ~382 ppi) |
| Rezolucija ekrana | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Operativni sistem | Android 15, do 6 glavnih Android nadogradnji, One UI 7 |
| Procesor | Exynos 1480 (4 nm) |
| CPU | Osmojezgreni (4×2,75 GHz Cortex-A78 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Xclipse 530 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128 GB 8 GB RAM-a, 256 GB 8 GB RAM-a |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (širokougaoni), PDAF, OIS, 8 MP, f/2.2, (ultraširokougaoni), 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, žiroskopska EIS, optička stabilizacija slike, 10-bitni HDR |
| Prednja kamera | 12 MP, f/2.2, (širokokutni) |
| Video (prednja kamera) | Da |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas |
| Baterija | 5.000 mAh |
| Punjenje | 45W žičano |
| Boje | Zelena, Ljubičasta |
| Modeli | SM-E566B, SM-E566B/DS |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!