KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2025
Težina uređaja: 198,6 g
Dijagonala ekrana: 6,67 "
Rezolucija ekrana: 1.260 px
Osvježavanje ekrana: 120 Hz
Radna memorija (RAM): 12 GB
Interna memorija: 512 GB
CPU takt max.: 2,60 GHz
Zadnja kamera: 200 MP
Selfi kamera: 32 MP
Kapacitet baterije: 7.000 mAh
Brzina punjenja: 90 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Vivo |
|---|---|
| Datum objave | 14.11.2025. |
| Dimenzije | 160.2 x 74.5 x 7.8 mm |
| Težina | 198.6 g |
| Izrada | Staklo (Diamond Shield), plastični okvir |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68 (do 1.5m za 5h) |
| Tip ekrana | AMOLED, 120Hz, 1600 nita HBM |
| Veličina | 6,67 inča, ~90% |
| Rezolucija ekrana | 1260 x 2800 (~460 ppi) |
| Zaštita ekrana | Diamond Shield Glass |
| Operativni sistem | Android 16, OriginOS 6 |
| Procesor | Dimensity 7400 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2.6 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128/256/512GB, 8/12GB RAM |
| Kamera | 200 MP (širokougaoni) |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p |
| Zvučnik | Stereo |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| USB | USB-C 2.0, OTG |
| Senzori | Ispod ekrana optički, akcelerometar, žiroskop, kompas |
| Baterija | 7000 mAh |
| Punjenje | 90W žičano |
| Boje | Crna, Zelena, Roze, Zlatna |
| Modeli | V2516A |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!