KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | OnePlus |
|---|---|
| Datum objave | 24.03.2026. |
| Dimenzije | 150.6 x 71.8 x 8.4 mm |
| Težina | 194 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, okvir od legure aluminijuma, zadnja strana od plastike ojačane staklenim vlaknima |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 1.5m za 30 min) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 165Hz, 3840Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 800 nita (typ), 1800 nita (HBM), 3600 nita (peak) |
| Veličina | 6,32 inča, 97,9 cm2 (~90,6% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1216 x 2640 piksela, odnos 19.5:9 (gustina ~460 ppi) |
| Zaštita ekrana | Crystal Shield Glass |
| Operativni sistem | Android 16, OxygenOS 16 (Global), ColorOS 16 (Kina) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2×4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L & 6×3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 840 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (širokougaoni), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS / 50 MP, f/2.8, 85mm (telefoto), 3.5x optički zum, PDAF, OIS |
| Video (zadnja kamera) | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS, Dolby Vision HDR |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.4, 23mm (širokougaoni) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni ili tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), GLONASS, NavIC (L5) |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas |
| Baterija | 7.500 mAh |
| Punjenje | 100W žičano / 50W bežično / 10W reverzno žičano |
| Boje | Braon, Zelena, Bela |
| Modeli | PLZ110 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!