KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | OnePlus |
|---|---|
| Datum objave | 17.12.2025. |
| Dimenzije | 163.4 x 77 x 8.1 mm ili 8.3 mm |
| Težina | 213 g ili 219 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 7i), okvir od legure aluminijuma, staklena zadnja strana ili plastika ojačana staklenim vlaknima |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 1.5m za 30 min) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 165Hz, PWM, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 1800 nita (HBM), 3600 nita (peak) |
| Veličina | 6,83 inča, 113,3 cm2 (~90,1% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1272 x 2800 piksela (gustina ~450 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass 7i, Mohs nivo 5 |
| Operativni sistem | Android 16, OxygenOS 16 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2×3.8 GHz Oryon V3 Phoenix L & 6×3.32 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 829 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (širokougaoni), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS / 8 MP, f/2.2, 16mm, 112˚ (ultraširokougaoni), 1/4.0", 1.12µm |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 25mm (širokougaoni), AF |
| Video (prednja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS, OIS |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas |
| Baterija | 7.400 mAh |
| Punjenje | 80W žičano |
| Boje | Charcoal crna, Mint Breeze, Electric Violet |
| Modeli | CPH2769, CPH2767 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!