KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | OnePlus |
|---|---|
| Datum objave | 27.10.2025. |
| Dimenzije | 161.4 x 76.7 x 8.1 mm |
| Težina | 211 g ili 215 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus 2), okvir od legure aluminijuma, staklena zadnja strana (Gorilla Glass 7i ili Crystal Shield) ili plastika ojačana staklenim vlaknima |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 2m za 30 min) |
| Tip ekrana | LTPO AMOLED, 1B boja, 165Hz, PWM, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 800 nita (typ), 1800 nita (HBM) |
| Veličina | 6,78 inča, 112,4 cm2 (~90,8% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1272 x 2772 piksela, odnos 19.5:9 (gustina ~450 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus 2, Mohs nivo 5 |
| Operativni sistem | Android 16, OxygenOS 16 (Global), ColorOS 16 (Kina) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2×4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L & 6×3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 840 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (širokougaoni), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS / 50 MP, f/2.8, 80mm (periskop telefoto), 1/2.76", 0.64µm, 3.5x optički zum, PDAF, OIS / 50 MP, f/2.0, 16mm, 116˚ (ultraširokougaoni |
| Video (zadnja kamera) | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, Auto HDR, gyro-EIS, Dolby Vision, LUT |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, 21mm (širokougaoni), 1/2.74", 0.64µm, AF |
| Video (prednja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni ili tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| USB | USB tip-C 3.2, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), akcelerometar, senzor blizine, žiroskop, kompas, barometar |
| Baterija | 7.300 mAh |
| Punjenje | 120W žičano / 50W bežično / 10W reverzno bežično / 5W reverzno žičano |
| Boje | Infinite Black, Ultra Violet, Sand Storm |
| Modeli | CPH2747, CPH2745, PLK110, CPH2749 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!