KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | |
|---|---|
| Datum objave | 22. oktobra 2019 |
| Dimenzije | 160,4 x 75,1 x 8,2 mm |
| Težina | 193 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 5), aluminijumski okvir |
| SIM | Nano-SIM i eSIM |
| Tip | P-OLED, 90Hz, HDR |
| Veličina | 6,3 inča, 98,0 cm 2 (~81,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1440 x 3040 piksela, omjer 19:9 (~537 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 13 |
| Procesor | Qualcomm SM8150 Snapdragon 855+ (7 nm) |
| CPU | Octa-core (1×2,84 GHz Kryo 485 i 3×2,42 GHz Kryo 485 i 4×1,78 GHz Kryo 485) |
| GPU | Adreno 640 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 12,2 MP, f/1,7, 27 mm (široko), 1/2,55", 1,4µm, dual pixel PDAF, OIS 16 MP, f/2,4, 50 mm (telefoto), 1/3,6", 1,0µm, PDAF, OIS, 2x optički zum |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 1080p@30fps (žiro-EIS) |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, 22 mm (široko), 1,22 µm, bez AF TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| Senzori | Face ID, akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar |
| Baterija | Li-Po 3700 mAh |
| Punjenje | 18W žičani, PD2.0 bežični |
| Boje | Jasno bijelo, samo crno, tako narandžasto |
| Zaštita | IP68 otporan na prašinu/vodu (do 1,5m za 30 min) |
| Modeli | G020P, G020, GA01181-US, GA01182-US, GA01180-US |







Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!