KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2018 |
| Dimenzije | 149,6 x 71,2 x 7,7 mm |
| Težina | 153 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), staklena zadnja strana, aluminijumski okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 5,84 inča, 85,1 cm 2 (~79,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2280 piksela, omjer 19:9 (~432 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), nadogradiv na Android 10, EMUI 10 |
| Procesor | Kirin 970 (10 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Cortex-A73 i 4×1,8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP12 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.8, PDAF 24 MP B/W, f/1.8, PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps (žiro-EIS) |
| Prednja kamera | 24 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm |
| Video (prednja kamera) | 24 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, aptX HD, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | Ne |
| Senzori | Otisak prsta (prednji), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3400 mAh |
| Punjenje | 22,5W žičani, 50% za 24 min (oglašeno) |
| Boje | Phantom Blue, Phantom Green, Midnight Black, Glacier Grey, Lily White |
| Modeli | COL-AL10, COL-L29, COL-L19, COL-TL10 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!