KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.06.2019 |
| Dimenzije | 154,3 x 74 x 7,9 mm |
| Težina | 174 g |
| Izrada | Staklo ispred, staklo pozadi, aluminijumski ram |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,26 inča, 96,2 cm 2 (~84,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~412 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 10, Magic UI 4.0 |
| Procesor | Kirin 980 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,6 GHz Cortex-A76 i 2×1,92 GHz Cortex-A76 i 4×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP10 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 28 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 16 MP, f/2.2, 13mm (ultraširoko), 1/3.1" 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3750 mAh |
| Punjenje | 22,5W žičani, 50% za 24 min (oglašeno) |
| Boje | Midnight Black, Sapphire Blue, Island bijela, Phantom Blue |
| Modeli | YAL-L21, YAL-AL00, YAL-TL00 |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!