KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.04.2019 |
| Dimenzije | 154,8 x 73,6 x 8 mm |
| Težina | 164 g |
| SIM | Hibridni Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,21 inča, 94,7 cm 2 (~83,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~415 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 710 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 256GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 24 MP, f/1.8, PDAF 8 MP, f/2.4, 13 mm (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3400 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Gradient Blue, Gradijent crveni, Magic Night Black |
| Modeli | HRY-TL00T, HRY-AL00TA, HRY-AL00Ta, HRY-AL00T |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!