KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 02.07.2021. |
| Dimenzije | 164,7 x 75,6 x 8 mm |
| Težina | 191 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 120Hz |
| Veličina | 6,78 inča, 111,4 cm 2 (~89,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2388 piksela (~387 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, Magic UI 4.2 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 900 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,4 GHz Cortex-A78 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G78 MC4 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.9, (široko), 1/1.52", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 120˚, 17mm (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.2, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 66W ožičen, 75% za 20 min (oglašeno) |
| Boje | Crna, plava, srebrna |
| Modeli | JLH-AN00 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!