KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.07.2019 |
| Dimenzije | 163,1 x 77,2 x 8,8 mm |
| Težina | 206 g |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,59 inča, 106,6 cm 2 (~84,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~391 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 810 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,27 GHz Cortex-A76 i 6×1,88 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MP6 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | Motorizirani pop-up 16 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | Motorizirani pop-up 16 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Čarobna noć crna, šarm morsko plava, šarm crvena, islandska bijela |
| Modeli | HLK-AL00, HLK-TL00 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!