KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 14.11.2019. |
| Dimenzije | 163,5 x 77,3 x 8,8 mm |
| Težina | 196,8 g |
| Izrada | Staklo ispred, staklo pozadi, aluminijumski ram |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,59 inča, 106,6 cm 2 (~84,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~391 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 710F (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 27 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, 13mm (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Prednja kamera | Motorizirani pop-up 16 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | Motorizirani pop-up 16 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Midnight Black, Sapphire Blue |
| Modeli | STK-LX1 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!