KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 09.04.2022. |
| Dimenzije | 163,6 x 74,7 x 9,1 mm ili 9,2 mm |
| Težina | 209 g / 215 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, aluminijumski okvir, staklena zadnja strana |
| Tip | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, HDR10+, 1000 nita (vrh) |
| Veličina | 6,81 inča, 113,7 cm 2 (~93,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1312 x 2848 piksela, omjer 19,5:9 (~460 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, Magic UI 6 |
| Procesor | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,00 GHz Cortex-X2 i 3×2,50 GHz Cortex-A710 i 4×1,80 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, HDR10, 10-bitni video |
| Prednja kamera | 12 MP, f/2.4, 100˚ (ultraširoko), 1,22µm TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Video (prednja kamera) | 12 MP, f/2.4, 100˚ (ultraširoko), 1,22µm TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a) |
| USB | Ne |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), Face ID, akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 4600 mAh |
| Punjenje | 100W žično, 100% za 30 min (oglašeno) 100W bežično, 50% za 15 min (oglašeno) Reverzno bežično 5W obrnuto ožičeno |
| Boje | Crna, bijela, cijan, zlatna, narandžasta |
| Modeli | LGE-NX9, LGE-N49B, LGE-N19B, LGE-AN10, GBD-NX9 |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!