KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 08.12.2025. |
| Dimenzije | 161.9 x 76.1 x 7.8 mm |
| Težina | 189 g ili 193 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična stražnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 6m), otporan na pad do 2.5m |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR, 6000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,79 inča, 112,1 cm2 (~90,9% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1200 x 2640 piksela (gustoća ~427 ppi) |
| Zaštita ekrana | Staklo otporno na ogrebotine |
| Operativni sistem | Android 15, Magic OS 9 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×2.3 GHz & 3×2.2 GHz & 4×1.8 GHz) |
| GPU | Adreno 810 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 512GB 8GB RAM |
| Kamera | 108 MP, f/1.8, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 5 MP, f/2.2, 17mm (ultraširokougaoni) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, 24mm (širokougaoni) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, kompas, žiroskop, senzor blizine |
| Baterija | 7.500 mAh (Evropa) / 8.300 mAh (LATAM) |
| Punjenje | 66W žičano / 7.5W reverzno žičano |
| Boje | Ponoćno crna, Šumski zelena, Crvenkasto braon |
| Modeli | MTN-NX1M |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!