KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.08.2018. |
| Dimenzije | 177 x 85 x 7,7 mm |
| Težina | 230 g |
| Izrada | Staklo ispred, staklo pozadi, aluminijumski ram |
| Tip | AMOLED, HDR10 |
| Veličina | 6,95 inča, 122,6 cm 2 (~81,5% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2220 piksela, omjer 18,5:9 (~355 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), EMUI 8.2 |
| Procesor | Kirin 970 (10 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Cortex-A73 i 4×1,8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP12 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.8, PDAF 24 MP B/W, f/1.8, PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, (žiro-EIS) |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | 13 MP, f/2.0 |
| Zvučnik | Da, sa dva zvučnika |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, EDR, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Midnight Black, Phantom Blue |
| Modeli | RVL-AL09, rv |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!