KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 495 g
Dijagonala ekrana: 11,50 "
Rezolucija ekrana: 1.200 px
Osvježavanje ekrana: 120 Hz
Radna memorija (RAM): 4 / 6 / 8 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 2,80 GHz
Zadnja kamera: 5 MP (f/2.2.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 7.250 mAh
Brzina punjenja: 7.250 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 05.07.2023. |
| Dimenzije | 267,3 x 167,4 x 6,9 mm |
| Težina | 495 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, aluminijumski okvir, aluminijumska zadnja strana |
| Tip | TFT LCD, 120Hz |
| Veličina | 11,5 inča, 376,4 cm 2 (~84,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1200 x 2000 piksela, omjer 5:3 (~203 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, MagicOS 7.1 |
| Procesor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,8 GHz Cortex-A73 i 4×1,9 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 5 MP, f/2.2, AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, f/2.2 |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (6 zvučnika) |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | Nespecificirano |
| USB | USB Type-C, OTG |
| Senzori | Akcelerometar |
| Baterija | Li-Po 7250 mAh |
| Punjenje | Li-Po 7250 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Siva, ljubičasta, menta |
| Modeli | Oko 130 EUR |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!