KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2019
Težina uređaja: 176 g
Dijagonala ekrana: 6,39 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 4 / 6 GB
Interna memorija: 64 / 128 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 48 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.09.2019 |
| Dimenzije | 159,8 x 76,1 x 8,1 mm |
| Težina | 176 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,39 inča, 100,2 cm 2 (~82,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1560 piksela, omjer 19,5:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 710F (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 27 mm (široka), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Magic Night Black, Aurora Blue, Charm Red |
| Modeli | ASK-AL00x |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!