KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 188 g
Dijagonala ekrana: 6,56 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 6 / 8 GB
Interna memorija: 128 / 256 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2.)
Kapacitet baterije: 5.200 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 05.07.2023. |
| Dimenzije | 163,3 x 75,1 x 8,4 mm |
| Težina | 188 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | TFT LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,56 inča, 103,4 cm 2 (~84,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1612 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, Magic UI 7.1 |
| Procesor | Qualcomm SM4350-AC Snapdragon 480+ 5G (8 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Kryo 460 i 6×1,9 GHz Kryo 460) |
| GPU | Adreno 619 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.8, (široka), PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5200 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Plava, Mint, Crna, Ljubičasta |
| Modeli | WDY-AN00 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!