KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2020
Težina uređaja: 185 g
Dijagonala ekrana: 6,30 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 / 128 GB
CPU takt max.: 2,30 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 03.04.2020. |
| Dimenzije | 159,1 x 74,1 x 9 mm |
| Težina | 185 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,3 inča, 95,8 cm 2 (~81,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~278 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Magic UI 3.0, bez Google Play usluga |
| Procesor | Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,3 GHz Cortex-A53 i 4×1,8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Blue Water Emerald, Jasper Green, Dark Night Black |
| Modeli | MOA-AL00, MOA-TL00, MED-AL20, MOA-AL20 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!