KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.08.2018. |
| Dimenzije | 157,9 x 74,3 x 7,5 mm |
| Težina | 176 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, aluminij pozadi, aluminijski okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,3 inča, 97,4 cm 2 (~83,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~409 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), nadogradiv na Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 970 (10 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Cortex-A73 i 4×1,8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP12 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/2.2, PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (žiro-EIS) |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, EDR, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3750 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen |
| Boje | Ponoćna crna, tamnoplava, ljubičasta, Player Edition crvena, Player Edition crna |
| Modeli | COR-L29, COR-L09, COR-AL00, COR-AL10, COR-TL10 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!