KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 175 g
Dijagonala ekrana: 6,70 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 8 GB
Interna memorija: 128 / 256 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 50 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 40 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 06.04.2023. |
| Dimenzije | 162,9 x 74,5 x 7,4 mm |
| Težina | 175 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,7 inča, 108,7 cm 2 (~89,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2388 piksela (~391 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, Magic UI 6.1 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 6020 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 40W ožičen |
| Boje | Crna, tamno zelena, srebrna |
| Modeli | DIO-AN00 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!