KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 188 g
Dijagonala ekrana: 6,56 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 50 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2.)
Kapacitet baterije: 5.200 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.08.2023. |
| Dimenzije | 163,3 x 75,1 x 8,4 mm |
| Težina | 188 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | TFT LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,56 inča, 103,4 cm 2 (~84,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1612 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, MagicOS 7.1 |
| Procesor | Mediatek Helio G36 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A53 i 4×1,6 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Po 5200 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Cyan Lake, Midnight Black |
| Modeli | WOD-LX1, WOD-LX2, WOD-LX3 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!