KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 14.04.2022. |
| Dimenzije | 167,6 x 77,2 x 8,6 mm |
| Težina | 198 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,74 inča, 109,7 cm 2 (~84,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~260 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, Magic UI 4.2 |
| Procesor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Kryo 265 Gold i 4×1,9 GHz Kryo 265 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, (široko), PDAF 5 MP, f/2.2, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Ocean Blue, Titanium Silver |
| Modeli | CMA-LX2, CMA-LX1, CMA-LX3 |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!