KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2022
Težina uređaja: 177 g
Dijagonala ekrana: 6,70 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 6 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 2,40 GHz
Zadnja kamera: 64 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 16 MP (f/2.5)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 22,5 W
ANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 24.03.2022 |
| Dimenzije | 163,4 x 74,7 x 7,5 mm |
| Težina | 177 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,7 inča, 108,7 cm 2 (~89,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2388 piksela (~391 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, Magic UI 4.2 |
| Procesor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Kryo 265 Gold i 4×1,9 GHz Kryo 265 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.8, (široko), PDAF 5 MP, f/2.2, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5 |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.5 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Titanijum srebrna, ponoćna crna, okeansko plava |
| Modeli | TFY-LX1, TFY-LX2, TFY-LX3 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!