KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 08.12.2025. |
| Dimenzije | 162.9 x 76.3 x 7.5 mm |
| Težina | 188 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična stražnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP65 otporan na prašinu i vodu (nizak pritisak vodenih mlazova) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 120Hz |
| Veličina | 6,77 inča, 110,9 cm2 (~89,2% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 piksela (gustoća ~388 ppi) |
| Zaštita ekrana | – |
| Operativni sistem | Android 15, MagicOS 10 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| CPU | Octa-core (4×2.9 GHz Cortex-A73 & 4×1.9 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Kamera | 108 MP, f/1.8, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 5 MP, f/2.2 (ultraširokougaoni) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, (širokougaoni) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor blizine |
| Baterija | 7.000 mAh |
| Punjenje | 45W žičano |
| Boje | Crna, siva, plava |
| Modeli | – |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!