KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.10.2023. |
| Dimenzije | 163,6 x 75,5 x 8 mm |
| Težina | 185 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | AMOLED, 1B boja, 120Hz, 1200 nita (vrh) |
| Veličina | 6,78 inča, 112,6 cm 2 (~91,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1220 x 2652 piksela, omjer 19,5:9 (~431 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, Magic UI 7.2 |
| Procesor | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A78 i 4×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 710 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.8, (široko), 1/1.67", PDAF 5 MP, f/2.2, (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.5, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | Ne |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5800 mAh |
| Punjenje | 35W ožičeni Reverzno ožičeni |
| Boje | Izlazak sunca narandžasta, ponoćna crna, smaragdno zelena |
| Modeli | Izlazak sunca narandžasta, ponoćna crna, smaragdno zelena |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!