KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 31.10.2018. |
| Dimenzije | 157,8 x 72,3 x 8,6 mm |
| Težina | 189 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 5), aluminijumski okvir |
| Tip | OLED, HDR10 |
| Veličina | 6,39 inča, 100,2 cm 2 (~87,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1440 x 3120 piksela, omjer 19,5:9 (~538 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 980 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,6 GHz Cortex-A76 i 2×1,92 GHz Cortex-A76 i 4×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP10 |
| Proširivost memorije | NM (Nano memorija), do 256 GB (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 40 MP, f/1.8, 27 mm (široki), 1/1.7", PDAF, Laser AF 8 MP, f/2.4, 80 mm (telefoto), 1/4.0", PDAF, OIS, 3x optički zum 20 MP, f/ 2,2, 16 mm (ultraširok), 1/2,7", PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (gyro-EIS), 720p@960fps |
| Prednja kamera | 24 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | Ne |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, barometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 4200 mAh |
| Punjenje | 40W žično, 70% za 30 min (oglašeno) 15W bežično 2,5W obrnuto bežično |
| Boje | Emerald Green, Midnight Blue, Twilight, Pink Gold, Black |
| Modeli | LYA-L09, LYA-L29, LYA-AL00, LYA-AL10, LYA-TL00, LYA-L0C |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!