KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 26.11.2024. |
| Dimenzije | 164,6 x 79,5 x 8,3 mm |
| Težina | 251 g ili 256 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, okvir od legure titanijuma |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | IP68/IP69 otporan na prašinu/vodu (do 6m za 30 min) |
| Tip ekrana | Dvoslojni LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, 3500 nita (vrh) |
| Veličina | 6,9 inča, 117,4 cm 2 (~89,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 1316 x 2832 piksela, omjer 19,5:9 (~453 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Huawei Kunlun staklo (kaljeno bazalt) |
| Operativni sistem | HarmonyOS 4.3 |
| Procesor | Kirin 9020 (7 nm) |
| CPU | Nije precizirano |
| GPU | Nije precizirano |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24 mm (široko), PDAF, OIS, 48 MP, f/2.1, 93 mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 3,5x optički zum, 40 MP, f/2.2, 13 mm, 120 ˚ (ultraširoko), PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, HDR, giro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.4, 18 mm (ultraširok) TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima, zvuk visoke definicije, Razdvojeni zvučnici visoke i niske frekvencije |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, L2HC |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2 |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (sa strane), akcelerometar, žiroskop, blizina, barometar, kompas, spektar boja, BDS, podrška za satelitske pozive i slanje poruka ultra širokopojasnog (UWB) |
| Baterija | Si/C 5700 mAh |
| Punjenje | 100W žično 80W bežično 20W obrnuto bežično 18W obrnuto ožičeno |
| Boje | Crna, bijela, crvena |
| Modeli | PLU-AL10 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!