KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 25.11.2025. |
| Dimenzije | 164,4 x 79 x 8,3 mm |
| Težina | 239 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, okvir od legure aluminijuma, aluminijumska stražnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69 otporan na prašinu i vodu (visoki pritisak vodenih mlazova; mogućnost uranjanja do 6m tokom 30 minuta) |
| Tip ekrana | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, 1440Hz PWM, HDR Vivid, 8000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,9 inča, 117,2 cm² (~90,2% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1320 x 2848 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~455 ppi) |
| Zaštita ekrana | Huawei Kunlun Glass 2 |
| Operativni sistem | HarmonyOS 6.0 |
| Procesor | Kirin 9030 Pro (6 nm) |
| CPU | Devetojezgreni (1×2,75 GHz & 4×2,27 GHz & 4×1,72 GHz) |
| GPU | Maleoon 935 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 50 MP, f/2.1, 91mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 4x optički zum / 50 MP, f/3.2, 140mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 6.2x optički zum / 40 M |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p@960fps, HDR, gyro-EIS, OIS, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.0, 18mm (ultraširokougaoni), AF |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p, HDR, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, L2HC |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB tip-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2 |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, barometar, kompas |
| Baterija | 6.000 mAh |
| Punjenje | 100W žičano / 80W bežično |
| Boje | Crna, srebrna, plava, zlatna |
| Modeli | SGT-AL10 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!