KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 26.11.2025. |
| Dimenzije | 164,4 x 79 x 8,3 mm |
| Težina | 249 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, okvir od legure titanijuma |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (maksimalno 2 istovremeno) |
| Zaštita | IP68/IP69 otporan na prašinu i vodu (visoki pritisak vodenih mlazova; mogućnost uranjanja do 6m tokom 30 minuta) |
| Tip ekrana | Dvoslojni LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, 1440Hz PWM, BT.2020, HDR Vivid, 8000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,9 inča, 117,2 cm² (~90,2% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1320 x 2848 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~455 ppi) |
| Zaštita ekrana | Huawei Kunlun Glass 3 (bazalt kaljeno) |
| Operativni sistem | HarmonyOS 6.0 |
| Procesor | Kirin 9030 Pro (6 nm) |
| CPU | Devetojezgreni (1×2,75 GHz & 4×2,27 GHz & 4×1,72 GHz) |
| GPU | Maleoon 935 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 512GB 20GB RAM, 1TB 20GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 50 MP, f/2.1, 91mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 4x optički zum / 50 MP, f/3.2, 140mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 6.2x optički zum / 40 M |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, 1080p@240fps, HDR, gyro-EIS, OIS, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.0, 18mm (ultraširokougaoni), AF / TOF 3D (senzor dubine/biometrije) |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (visokodefinisani audio, odvojeni zvučnici za visoke i niske frekvencije) |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, L2HC |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB tip-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2 |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, barometar, kompas, Ultra Wideband (UWB) |
| Baterija | 6.000 mAh |
| Punjenje | 100W žičano / 80W bežično / 20W reverzno bežično / 18W reverzno žičano |
| Boje | Crna, bijela, ljubičasta |
| Modeli | SGU-AL10 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!