KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 25.11.2025. |
| Dimenzije | 161,9 x 76 x 8 mm |
| Težina | 217 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, okvir od legure aluminijuma, stražnja strana od ojačanih plastičnih vlakana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69 otporan na prašinu i vodu (visoki pritisak vodenih mlazova; mogućnost uranjanja do 6m tokom 30 minuta) |
| Tip ekrana | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, 1440Hz PWM, HDR Vivid |
| Veličina | 6,75 inča, 110,3 cm² (~89,7% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 2832 piksela (gustoća ~460 ppi) |
| Zaštita ekrana | Huawei Kunlun Glass 2 |
| Operativni sistem | HarmonyOS 6.0 |
| Procesor | Kirin 9020 (7 nm) |
| CPU | Osmojezgreni (1×2,5 GHz & 3×2,15 GHz & 4×1,6 GHz) |
| GPU | Maleoon 920 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 50 MP, f/2.1, 91mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 4x optički zum / 40 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultraširokougaoni), PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p@240fps, HDR, gyro-EIS, OIS, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.0, 18mm (ultraširokougaoni), AF |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p, HDR, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, L2HC |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB tip-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2 |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, barometar, kompas |
| Baterija | 5.750 mAh |
| Punjenje | 66W žičano / 50W bežično |
| Boje | Crna, bijela, zelena, zlatna |
| Modeli | VYG-AL00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!