KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 04.09.2025. |
| Dimenzije | Rasklopljeno: 156,7 x 219 x 3,6-4,8 mm / Sklopljeno: 156,7 x 73,5 x 12,8 mm |
| Težina | 298 g |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Tip ekrana | Trostruko preklopivi LTPO OLED, 1B boja, 90Hz, 1440Hz PWM |
| Veličina | 10,2 inča, 315,5 cm² ( ~91,9% odnos ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 2232 x 3184 piksela (gustoća ~381 ppi) / Poklopni ekran (1/3 glavnog ekrana): 6,4 inča, 1008 x 2232 piksela / Dvostruki ekran (2/3 glavnog ekrana): 7,9 inča, 2048 x 2232 piksela |
| Operativni sistem | HarmonyOS 5.1 (Kina) |
| Procesor | Kirin 9020 (7 nm) |
| CPU | Maleoon 920 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256 GB 16 GB RAM-a, 512 GB 16 GB RAM-a, 1 TB 16 GB RAM-a |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24 mm (širokougaoni), 1/1.56", 1.0 µm, PDAF, OIS / 12 MP, f/3.4, 125 mm (periskopski telefoto), 1/3.6", 1.0 µm, PDAF, OIS, 5.5x optički zum / 40 MP, f/2.2, 13 mm (ultraširoko |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, žiroskopska EIS, optička stabilizacija slike, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.2, (širokougaoni), 1/3.6", 1.22µm |
| Video (prednja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, HDR Vivid |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, L2HC |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB tip-C 3.1, DisplayPort 1.2, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas, barometar, BDS satelitski pozivi i poruke – samo za Kinu |
| Baterija | Si/C Li-Ion 5600 mAh |
| Punjenje | 66W žičano, 50W bežično, 7,5W obrnuto bežično, 5W obrnuto žičano |
| Boje | Crvena, crna, ljubičasta, bijela |
| Modeli | GRL-AL20 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!