KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 22.12.2025. |
| Dimenzije | 161,9 x 75,5 x 7,2 mm |
| Težina | 196 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, aluminijumska stražnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP65 otporan na prašinu i vodu (nizak pritisak vodenih mlazova) |
| Tip ekrana | LTPO OLED, 1B boja, HDR Vivid, 120Hz, 2160Hz PWM |
| Veličina | 6,7 inča, 108,3 cm² (~88,6% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1084 x 2412 piksela, odnos 20:9 (gustoća ~395 ppi) |
| Zaštita ekrana | Aluminosilikatno staklo |
| Operativni sistem | HarmonyOS 6.0 |
| Procesor | Kirin 8020 |
| CPU | – |
| GPU | – |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.9, 23mm (širokougaoni), 1/1.56", Dual Pixel PDAF / 12 MP, f/2.4, 69mm (telefoto), PDAF, OIS, 3x optički zum |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.4, (ultraširokougaoni), 1/2.5" |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, HDR Vivid |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, L2HC (320-960 kbps HD audio) |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), GLONASS, NavIC |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, kompas, virtuelni senzor blizine |
| Baterija | 6.000 mAh |
| Punjenje | 100W žičano, SCP, UFCS, PD, PPS, QC / 5W reverzno žičano |
| Boje | Crna, bijela, ljubičasta, zelena |
| Modeli | PSN-AL00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!