KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 25.04.2019. |
| Dimenzije | 152,9 x 72,7 x 7,4 mm |
| Težina | 159 g |
| Izrada | Staklo ispred, staklo pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,15 inča, 93,6 cm 2 (~84,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2312 piksela, omjer 19,3:9 (~415 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 10, EMUI 10.0 |
| Procesor | Kirin 710 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 4GB RAM, 256GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 27 mm (široka), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, 17 mm (ultraširoka) 2 MP, f/2.4, (dubina) ili 24 MP, f/1.8, (široka), PDAF 8 MP, 17 mm (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps (žiro-EIS) |
| Prednja kamera | 24 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm ili 32 MP, f/2.0, 26mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | Panorama |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3340 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen |
| Boje | Paun plava, ponoćna crna, biserno bijela |
| Modeli | MAR-LX1M, MAR-AL00, MAR-TL00, MAR-LX2, Marie-L21A, Marie-L01A, Marie-L21MEA, Marie-L22A, MAR-LX1A, MAR-LX3A, MAR-LX2J, MAR-LX1B, MAR- LX3Bm, MAR-LX3Am |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!