KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 26.03.2019. |
| Dimenzije | 149,1 x 71,4 x 7,6 mm |
| Težina | 165 g |
| Izrada | Staklo sprijeda (aluminosilikatno staklo), staklo pozadi (aluminosilikatno staklo), aluminijski okvir |
| Tip | OLED, HDR10 |
| Veličina | 6,1 inča, 91,3 cm 2 (~85,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~422 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 10, EMUI 10 |
| Procesor | Kirin 980 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,6 GHz Cortex-A76 i 2×1,92 GHz Cortex-A76 i 4×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP10 |
| Proširivost memorije | NM (Nano memorija), do 256 GB (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 8GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 40 MP, f/1.8, 27 mm (široki), 1/1.7", PDAF, Laser AF 8 MP, f/2.4, 80 mm (telefoto), 1/4.0", PDAF, OIS, 3x optički zum 16 MP, f/ 2.2, 17 mm (ultraširok), PDAF, laserski AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (gyro-EIS), 720p@960fps |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 3650 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Aurora, Amber Sunrise, Breathing Crystal, Black, Pearl White |
| Modeli | ELE-L29, ELE-L09, ELE-AL00, ELE-TL00, ELE-L04 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!